Łatka na głodny brzuszek

Rok szkolny 2014/2015

Wraz z nowym rokiem szkolnym ruszyła trzecia już edycja programu "Łatka na głodny brzuszek", mającego na celu dofinansowanie posiłków dla dzieci w wieku szkolnym. Dołączyła do nas kolejna szkoła- Gimnazjum NR 2 im. J. Kubisza w Cieszynie. Od września 2014 roku z finansowanych przez Fundację obiadów szkolnych korzysta 106 dzieci. Oto lista szkół objętych programem "Łatka na głodny brzuszek" w roku szkolnym 2014/2015:

• Szkoła Podstawowa NR 1 w Cieszynie
  • Szkoła Podstawowa NR 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie
  • Szkoła Podstawowa NR 3 im. J. Korczaka w Cieszynie
  • Szkoła Podstawowa NR 4 w Cieszynie
  • Szkoła Podstawowa NR 6 w Cieszynie
  • Gimnazjum NR 1 w Cieszynie
  • Gimnazjum NR 2 im. J. Kubisza w Cieszynie
  • Szkoła Podstawowa NR 1 w Chybiu
  • Szkoła Podstawowa im. "Trzech Braci" w Hażlachu
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kiczycach
  • Szkoła Podstawowa NR 2 w Koniakowie
  • Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Kończycach Wielkich
  • Zespół Szkół NR 1 w Skoczowie
Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do naszych Darczyńców i wpłacania darowizn na konto bankowe naszej Fundacji: 81 1060 0076 0000 3210 0020 6017 - Bank BPH S.A. z siedzibą w Krakowie. Przyklejmy "łatkę" na głodny brzuszek. Zapewnijmy dziecku ciepły obiad. Pomóżmy naszym Podopiecznym.