Zapraszamy na "podwieczorek" (4 czerwca, godz. 16:30)

Serdecznie zapraszamy Dzieci, Młodzież i Dorosłych do kawiarni literackiej NOIVA (Czeski Cieszyn, Most Przyjaźni) na podwieczorek poetycko-muzyczny "Za górami, za lasami, na półce z książkami". Małgorzata Szklorz oraz zaproszeni przez autorkę goście specjalni: Beata Kalińska, Ewa Łokuciejewska i Stanisław Malinowski, czytać będą tam swoje wiersze i teksty prozatorskie o dzieciach i dla dzieci. Piosenki wykonają: Marta Bylok, Filip Czarnecki i Anna Stalmach.

Ten niepowtarzalny poetycki podwieczorek odbędzie się w środę, 4 czerwca 2014 r., o godz. 16:30. Będzie to spotkanie na rzecz dwóch Fundacji: Fundacji ŁATKA i Fundacji SYNAPSIS. Wstęp jest wolny.

Wszystkim wykonawcom i organizatorce tego spotkania- Małgorzacie Szklorz- już dziś dziękujemy.